Inteligentna obsługa klienta z Service View to coś więcej. To coś pozwoli na wybicie się ponad konkurencję i stworzenie miejsca wyjątkowego . Wyjątkowego serwisu samochodowego który będzie miejscem nie tylko godnym polecenia ale także polecanym.

Logowanie
Bardzo uproszczony proces wysyłani prezentacji.
Ograniczenie czasu spędzanego na wypełnianiu wszelkich formalności.
Prosta procedura wyrażania zgody przez klienta wyeliminuje.
Wszelkie problemy związane z niedomówieniem wszelkich warunków współpracy.
​ System profesjonalnie załatwi za Ciebie wszystkie formalności, ​ a Tobie pozostaje jedynie skupienie się na innych możliwościach sprzedaży, dzięki temu zyskujesz znacznie więcej.
Usługa ta to nie tylko wygoda, ale także ogromna wiarygodność i zaufanie klienta.
Innowacja, która spowoduje wzrost profesjonalizmu serwisu oraz zachęci klientów do skorzystania z tak złożonego i zarazem prostego procesu zdiagnozowania problemów z samochodem. Stworzony obraz wideo pozbawia jakichkolwiek wątpliwości. Inteligentna obsługa klienta to potężna i skuteczna metoda na podniesienie jakości swojego serwisu samochodowego, pozyskanie pozyskanie nowych klientów i stworzenie przewagi nad konkurencją. Zrób krok do przodu i postaw na niezawodną jakość, która przyniesie Ci same korzyści!
Bardzo uproszczony proces wysyłania prezentacji wideo do klienta pozwoli na ograniczenie czasu spędzanego na wypełnianiu wszelkich formalności. Prosta procedura wyrażania zgody przez klienta wyeliminuje wszelkie problemy związane z niedomówieniem wszelkich warunków współpracy. Koniec z problemami typu; klient nie widział, klient nie wiedział, klient nie znał się! Zdobycie zaufania u klienta jest często bardzo ciężkim zadaniem, ponieważ nikt tak naprawdę nie ma pewności, w jakich warunkach i JAK została przeprowadzona diagnoza i naprawa samochodu. Dzięki nagraniu wideo klient będzie pozbawiony wszelkich złudzeń
Service View, to coś więcej, coś, co pozwoli na wybicie się ponad konkurencję i stworzenie miejsca wyjątkowego. Wyjątkowego serwisu samochodowego, który będzie nie tylko miejscem godnym polecenia, ale także polecanym. Każdy klient, który dozna takiej obsługi w serwisie samochodowym, z pewnością nie wybierze już nic innego. Zaoszczędzenie pieniędzy, zyskanie na renomie, zwiększenie wiarygodności, a przede wszystkim co najważniejsze, zyskanie nowych klientów, którzy będą wracali i polecali ten serwis samochodowy.